MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 16635334

nr 1663 5334

Hylla

Furu, tidigt 1900-tal. Bredd: 33 cm, djup: 24 cm, höjd: 110 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:13:43

2/12 18:00:40 1      200 kr
2/12 18:08:43 2      Vinnande bud